Pileti Ostrova Festivalile leiad siit. 

Järgmine Ostrova Festival toimub 22.-23. juulil, 2022.

Programm on pidevalt täiendamisel! Jälgi meie kodulehte ja Facebooki!

 

Reede, 22. juuli 

Must bass läks üle tee

Must bass läks üle tee on ansambel, mis tegeleb rahvamuusika töötlemisega rokkmuusika võtmes, kasutades selleks nii klassikalisi rokkmuusika vahendeid kui ka erinevaid rahvapille. Otsime välja üleskirjutused ja salvestused, mis meid kõnetavad ning on ka väärt lood, mida ka tänapäeva maailmas jutustada – seda kas siis seetõttu, et nad kõlavad kokku praeguse igapäevaeluga – või hoopis kurioosumitena, jäänukitena pöördumatult kadunud muinasmaailmast.

YouTube Spotify Facebook

Wiiralt 

Wiiralt on killuke Nashville’i Eesti muusikas. Mitmehäälne vokaal ja Ameerika soundipilt, milles tähtsal kohal dobro, suupill ja banjo.

Laulmas Marta Arula ja Vahur Krautman ja neid saatmas Martin Saaremägi, Sander Nõmmistu, Siim Türnpuu ning Hans K. Pikani. Esinemised on soolased – saab möllust higiseks ja saab ilust pisarad silma.

YouTube Facebook 

Daniel Levi

Daniel Levi on tuntud pop artist, kes oma vastupandamatu energiaga laetud kõlapildis on edukalt eksperimenteerinud laia žanrispektriga ning on tänaseks jõudnud ajatu kõlaga souli, funki ja R’n’B helidest kumava kaasaegse popsaundini, millest õhkuvad peenelt läbi ka karedad rokijuured ning mida saadavad sügav sõnum ning alati värske ja positiivne energia, mis haarab kuulaja esimesest kohtumisest.

 

Terminaator 

Festivali avapäeva lõpetab Eesti rokilegend ja sellel aastal 35. sünnipäeva tähistav Terminaator!

 

Laupäev, 23. juuli 

Kruuv 

Kruuv viljeleb maailma positiivseimat muusikat ning nakatab oma rõõmuga kõiki festivali külalisi. Pane oma tantsusussid valmis ja hakka juba puusaringe harjutama, sest kui Kruuv lavale tuleb, siis ei jää ükski külaline heinapakule istuma.

Singer Vinger 

Singer Vinger on Eesti progressiivse roki sugemetega punk rokk-bänd. Lugude sõnum on enamasti läbi huumori esitatud iroonia. Bänd tegutseb alates 1986. aastast, selle eelkäijad olid Pära Trust ja Turist. Ansambli eripäraks võib pidada vokalist Hardi Volmerit, kes esitab lugusid alati maha lugedes.

Koosseis: Hardi Volmer (vokaal), Roald Jürlau / Kaarel Raud (kitarr), Mihkel Raud (kitarr/vokaal), Ülo Krigul / Andres Kontus (klahvpillid), Eerik Olle (basskitarr), Rein Joasoo (trummid)

Tanel Padar 

Tanel Padar on viimaste aastakümnete üks populaarsemaid ja nõutumaid artiste Eestis. Ta on kündnud nii bluusi kui ka rock’nrolli põldusid ning flirtinud läbi oma muusikuteekonna erinevate stiilidega. Aga nüüd on ta tagasi ja veel võimsamana, kui kunagi varem. Otsi kapist välja oma katkised teksad ning pühi tolm oma nahktagilt, sest aeg on rokirahval üles ärgata. Meie aeg on taaskord käes!

Koosseis: Tanel Padar, Tarvi Kull (klahvpillid), Siim Usin (basskitarr), Kristjan Kaasik (kitarr) ja Mikk Simson (trummid).