1-päeva pileti Ostrova Festivalile leiad siit. 

2-päeva pileti Ostrova Festivalile leiad siit. 

 

16.07.2021

algus kell 17.00

väravad avatake kell 15.00

Räpina Jack

Facebook YouTube

Nedsaja küla bänd

Nedsaja küla bänd on korra juba Ostrovas käinud ning rahva südamed võitnud! Meil oli koos nii lõbus, et kutsusime bändi tagasi!
Meil on hea meel teada anda, et Nedsaja küla bändi saatel saab taas tantsu lüüa 16. juulil!
Nedsaja Küla Bänd on pisikesest metsakülast välja kasvanud muusikaline kooslus, mis ühendab kolme väga erineva taustaga meest. Aastast 2013 koos musitseerinud punt on ajanud oma kindlat rada ja aegamisi kokku seganud huvitava kõlaga helikompoti, millest leiab erinevaid maitseid nii noortele kui ka vanematele. Nende kontsert pakub kuulajale ühelt poolt rahulikke ja liigutavaid hetki aga ka pöörast energiat, milles on tunda õiget seto hõngu.

Toomas Valk – karmoska, vokaal
Iisak Sulev Andreller – bass, vokaal
Paul Hunt – kitarr, vokaal

Kuula bändi muusikat siit!

Fööniks

Fööniks on rokkbänd, mis loodi 2020 aasta aprillis, kui kokku tulid Elmar Liitmaa, Valdur Viiklepp, Sten Loov ja Tanel Laidna. Fööniksi debüütalbum “Esimene” ilmus juba 6 kuud peale bändi esimest kokkusaamist.

Facebook YouTube

Propeller

Punkbändi Propeller oleme Ostrovasse juba ammu oodanud!

YouTube

Karl- Erik Taukar Band

Karl-Erik Taukar on lühikese ajaga teinud palju. 2012. aasta “Eesti otsib superstaari” finalistina publikule tuttavaks saanud muusik on tänaseks võitnud hulganisti erinevaid muusikaauhindu, andnud üle tuhande kontserdi, avaldanud hulganisti hittsingleid ning tõusnud Eesti üheks enimnõutud artistiks.

YouTube

NOËP

YouTube

 

17.07.2020

algus kell 13.00

väravad avatakse kell 12.00

Lastele tuleb külla koeratüdruk Lotte

Rahvatantsuansambel Lustiline

Lustiline lustiga kutsub kõiki Ostrovale lustima!

Värska Kultuurimaja rahvatantsurühmas tantsivad seto naised. Tantsitakse nii seto tantse kui ka maakonnapidudeks seatud repertuaari. Seljas valged tikandiga rahvarõivad, mille hame varrukapikkus on kuni 1,5 m. Peas tütarlastel helmitatud vanikud või abielunaistel linikud. Kaelas hõbekeedid ja “rahodsõ'” ja rinnas hõbesõled.

Janno Reim ja Stanislav Bulganin / KINO laulud

Legendaarse Vene ansambli Kino muusikat esitavad kahel kitarril ja kahel vokaalil ja kahes keeles Janno Reim ja Stanislav Bulganin.  Kontserti saad kuulata laupäeval, 17. juulil.

Ühe armastatuma Vene bändi Kino autoõnnetuses hukkunud liidri Viktor Tsoi surmast möödus eelmisel suvel 30 aastat.  Janno Reim ja Stanislav Bulganin esitavad kakskeelse programmi Kino suurematest hittidest, mis omanäolises arranžeeringus kõlavad nende enda tõlgituna ka eesti keeles.

Facebook

Hommik Anuga 

Angus

Tõmba jalga tantsusokid ja kiirusta reggae-rongile! Veduriks on 7-liikmeline ansambel Angus, kes on oma igapäevasest musitseerinud juba 10 aastat. Energiast pakatav kooslus mõjub värvikireva pintslitõmbena ühes hallis argipäevas. Üheskoos hoiame üleval energia, mis on selle rongi kütuseks.

Angus – Mine Õue (LIVE)

Tarvo Valm Band

Tarvo Valm on pealinnast pärit muusik, kelle bändielu sai alguse 90ndate alguses. Vanakooli metal Valmist on saanud tänaseks kantri-folk-bluusi harrastav kitarrist. 2020 aastal alustas ta oma nime alt esimest albumisarja “Tulen, olen ja lähen”, mis tänaseks juba ilmunud kahes osas ja CD’l.

YouTube

Anne Veski 

Anne Veski on armastatud ja Ostrovasse juba kaua oodatud laulja, kes on saavutanud suure tuntuse lisaks Eestile ka Venemaa ja endise Nõukogude Liidu lavadel. Tema esinemistele elavad kaasa kõigi vanuserühmade ja erinevate rahvuste esindajad. Läbi aegade on ta olnud päiksekiir, mis paneb särama argipäeva; eeskuju, kuidas naeratus huulil sammudes oma teed, olla mõistev ja armastav.

Kuula siit tema hitti Jätke võtmed väljapoole. 

 

Cool D, Kozy ja DJ Critikal

Ostrova Festivali lõpetab legendaarne hiphopi trio!