Madis Arro uus ansambel Reminders annab esimese avaliku kontserti Ostrova Festivalil 21. juulil. Reminders esitab 80-ndate stiilis muusikat superstaaridelt nagu ABBA, Queen, Michael Jackson, Elton John, Stevie Wonder, A-ha ja paljud teised.

„Antud bändi loomise mõte oli mul üsna pikalt, kuna 80-ndate muusika meeldib mulle ja ka paljudele teistele. Bändi kaaslasi hakkasin ma otsima alles selle aasta märtsis, mis minu õnneks läks väga lihtsalt“, kommenteeris Arro. Lisaks Arrole teevad ansamblis kaasa ka Kalle Raudmets, Ain Rosenstok, Avo Laanemaa ja Raimond Vahter.

Bändi esimene proov toimus aprillis, mille peale suunduti ka kohe stuudiosse. Juba mais valmis bändi tutvustav video, mis sai positiivset tagasisidet. „See tõestab, et inimesed endiselt väga armastavad 80-ndate muusikat ja meie soov ongi seda teha võimalikult kvaliteetselt ja originaalitruult“, arvas Arro.

Remindersi esimene avalik esinemine toimub juba 21. juulil Ostrova Festivalil. „Remindersi muusikat kuulates meenub oma ülikooliaeg, kui sai käidud koolidiskodel just sellist muusikat kuulamas. Hea on neid aegu meenutada,“ kommenteeris Ostrova Festivali korraldaja Neeme Tulp.

Ostrova Festival toimub Meremäe vallas, Setomaal 21.-22. juulil. Lisaks Remindersile saab 21. juulil kaasa elada ka ansamblitele Konterbant, Heavy Beauty, Dagö, Apelsin ja Winny Puhh.

Festivali teine päev algab lasteetendusega „Kuidas saada heaks“, millele järgneb laste pillilaagri kontsert. Festivalil kuuleb ka kohalikke leelokoore Seto Miihi Summ ja Meremäe Noore Mehe’ ja Helmekaala’. Lisaks esinevad tuntud kollektiivid Kruuv, Kalle Sepp Bänd, Sõpruse Puiestee, Shanon, Vanaviisi. Õhtu lõpeb öödiskoga. Plaate keerutab DJ SIN-SIN.

Rohkem infot ansambli Reminders kohta leiab Facebookist. 

Remindersi tutvustava video leiad siit.

Piletid on müügil Piletilevis.