1. Tule telkima

Jää Setomaale, Ostrova külla ööseks. Sooje suveöid tuleb nautida ja neist viimast võtta. Igale ööbijale on tagatud puhas näopesuvesi, värske õhk ja linnulaul. Lisaks pakume pesemisvõimalusi eksklusiivses vene saunas! Millal Sina viimati vene saunas käisid? Hommikusöögiks on võimalik nautida maitsvaid pannkooke.

  1. Naudi kontserti

Ostrovas esinevad ühe õhtu jooksul laval nii Rikka Ivvani pillilaagri noored kui ka NOËP, nii Värska muusikakooli pilliklubi kui ka Kosmikud. Naerda ja nalja saab kindlasti, kui lavale tulevad Jarek Kasar ja Olavi Ruitlane, kes esitavad tänapäevases võtmes satiirilise kupleeprogrammi. Õige festivalimeeleolu toob külalisteni ansambel Revals esindades nii country’t, blues’i kui ka folki.

  1. Söö kodukohvikutes

Setomaa hõrgutisi pakuvad Rikka Ivvani talo ja Kirstitalo kodukohvikud. Veganitele valmistab maitsvaid roogi Vana-Võromaa Vegan. Linnast sõidab kohale food truck Hungry Karl. Janu aitavad peletada Veinisõber, Vabrik, München ja Juhus.

  1. Tantsi ja lõbutse

Naudi Eestimaa kesksuve, naera ja tule lihtsalt lõbutsema! Setomaa on üks eriline paik kagunurgas, kus aeg peatub. Tunne rõõmu nädalavahetusest ja suvest. Võta kaasa piknikutekk, hea meeleolu ja sõbrad.

  1. Külasta Setomaa põnevaid paiku

Ostrova suur kontsertõhtu algab laupäeval kell 16.00, mistõttu on võimalik külastada lähedal asuvaid põnevaid paiku nii laupäeval kui pühapäeval. Kindlasti tasub sõita mööda Setomaa külävüüd: http://www.visitsetomaa.ee/seto-kulavuu-laami-randama

Suur kontsertõhtu toimub Ostrovas, Setomaal juba 21. juulil. Piletid on müügil Piletilevis. Kontserdi algus on kell 16.00.

Esinevad Värska Muusikakooli pilliklubi, Rikka Ivvani Pillilaagri noored, Jarek Kasar ja Olavi Ruitlane, Revals, Kosmikud ja NOËP.