Tule võta aeg maha, sõber ja telk kaasa ning veeda nädalavahetus Ostrovas, Setomaal!

Väravad avatakse kell 15.00

Algus kell 16.00

16.00 Värska Muusikakooli pilliklubi

Lavale astuvad mitmed Värska muusikakooli kollektiivid. Trio, mille kooseisus on karmoška,

plokkflööt ja viiul ning kandleansambel, moodustades kokku ühe toreda pilliklubi. Esitataksepärimusmuusikat, millest valdava enamuse moodustavad seto pillilood. 

17.00 Rikka Ivvani Pillilaagri noored  

Juba 16 aastat kogunevad pillimänguhuvilised lapsed ja noored juulikuus Rikka Ivvani pillilaagrisse, et õppida selgeks mõni uus pillilugu või proovida hoopis mõnda  uut pilli. Laagri lõpetab kontsert Ostrova külalistele ning seda tänavu juba kaheksandat korda!

18.00 Jarek Kasar ja Olavi Ruitlane 

Jarek ja Olavi naerutavad publikut tänapäevases võtmes satiirilise kupleeprogrammiga.  

20.00 Revals 

5. märtsil 2017 tegevust alustanud rock-bänd Revalsi juured on sügaval country’s, blues’is ja folgis. Ansambel esitab emakeelset omaloomingut, milles iga noot ja sõna on väga kaugel juhuslikkusest.

Revalsi lood „Allpool jõge“, „Peatumatu“ ja „Jumal elab pealinnas“ said kiiresti hitiks. „Jumal elab pealinnas“ loo autor Martin Saaremägi kommenteeris pala järgmiselt: “Iga paari aasta tagant külvatakse lihtsad inimesed üle suurte lubadustega. Suur osa sellest katteta jutust lubab ühestküljest kodukoha arengut, teisalt piiramatuid võimalusi linnades. Selge on see, et väiksemate asulate tühjaks jäämine on tänase Eesti suur probleem ning “otsustajad” on kogunenud peamiselt sinna kus on tasuta bussisõit ja televisioon””.
Seitsmeliikmeline bänd on ka väga kirju taustaga olles tulnud jumalale lähemale pealinna elama nii Rõugest, Olustverest, Häädemeestelt kui ka Harju- ja Võrumaalt.

Koosseis: Rait Sohkin (vokaal), Freddy Tomingas (vokaal, el. Rütmikitarr), Merlin Purge (vokaal, ak. kitarr), Martin Saaremägi (kitarr), Danel Pandre (bass), Jaanus Salm (trummid), Liis-Marii Vendt (viiul, percussion), Üllar Priks (klahvpillid)

Facebook YouTube

22.00 Kosmikud 

Taaskord astuvad Ostrova lavalaudadele musta huumoriga Eesti depressiivroki ja kosmopunkbänd Kosmikud, kes hullutavad meie publikut juba kolmandat korda. Esitlusele tulevad lood uuelt albumilt „Sügis sanatooriumis“. Lugude tekstiautoriteks on lisaks bändile luuletajad Mait Vaik, Jaan Pehk ja Aleksander Tamberg. Albumi masterdas Siim Mäesalu. Koos Kosmikutega astuvad lavale Mati Vaarmann ja Elmu Värk (Muusik-Seif). Mõlemad muusikud olid tegevad ka uue albumi „Sügis sanatooriumis“ sünni juures. 

Koosseis: Hainz aka Meelis Hainsoo, Andres aka Aleksander Vana, Kõmmari aka Raivo Rätte, Kristo Rajasaare, Mati Vaarmann, Elmu Värk. 

Facebook YouTube

00.00 NOËP 

Elektroonilist poppi viljelev NOËP on veel tänaseni paljudele üllatusena täitsa kodumaine artist, kelle taga seisab kunagise Tenfold Rabbit ridadest ainulaadse vokaaliga tuntuks saanud noormees Andres Kõpper. 2015. aastal välja lastud esimene singel “Move” saavutas kiiremini ja suuremalt kui keegi oodatagi oskas nii kohaliku kui ka rahvusvahelise populaarsuse, olles Spotify’s mängitud juba pea 8 miljonit korda. Tänaseks kõlavad Sony Sweden plaadifirma artistide koosseisu kuulunud laulja-produtsendi elektroonilise popi projekti singlid lisaks Eesti klubidele ja raadioeetrile ka näiteks Rootsis, Saksamaal, Ühendkuningriigis ja Brasiilias. Raketina muusikataevasse sööstnud multiandekas noormees on kaks aastat järjest nomineeritud Eesti Muusikaauhindade gala parima loo kategoorias ning 2017.aastal menuka hitiga “Rooftop” olulise tunnustusega tiitli ka koju viinud. 

Kontsertil näeb NOËPi süntesaatori, sülearvuti ja sämpleri keskel end koduselt tundmas ning publikut ergutamas. NOËPi muusika produktsioon on minimaalne, aga piisavalt emotsionaalne, et tõmmata mõnusalt jalg tatsuma ka elektroonilise muusika kaugel melomaanil. Tänaseks on kaasahaarava lugude laekaga NOËP Spotify’s kogunud pea 15 miljonit kuulamist ning artist tuuritab lisaks kodumaale palju ka välismaal.

 Facebook YouTube